O nás

28033410_10210812162250339_952968068_o

Vítáme vás na stránkách e shopu PRABABIČKA FANYNKA a doufáme, že se vám tady bude líbit. Dovolte nám, abychom se krátce představili:

Líbí se nám kouzlo starých časů a jednoho dne se zrodil nápad udělat vlastní značku a tak vznikla PRABABIČKA FANYNKA. Pojmenovali jsme ji po naší prababičce, která byla skvělou kuchařkou v době 1. republiky. Vytvořili jsme pro vás tento jednoduchý maloobchodní e shop, kde najdete originální kvalitní výrobky ve vintage stylu za dostupné ceny. Veškeré zboží máme skladem a průběžně jej doplňujeme a zařazujeme novinky. Nejsme anonymní dodavatel produktů XY, jsme lidé, které jejich práce baví a dělají ji s láskou a nadšením. Vše co v e shopu najdete vymýšlíme sami. Jejich nákupem můžete udělat radost sobě nebo někomu koho máte rádi :-)

Náš e shop je určený všem, kteří si oblíbili atmosféru dob dávno minulých, dobré domácí jídlo, nostalgické zahrady plné růží, pivoněk a levandule, sbíráte smaltované nádobí, konvice, oprýskané staré stoličky a židle, prostě všechny ty krásné věci připomínající doby minulé..., milujete lucerny, svíčky všeho druhu, jejich mihotavá světýlka i nádhernou vůni, všude máte polštářky s romantickými růžemi, ptáčky, krajkami, volánky..., líbí se vám vintage styl a tvoříte si dle něj svůj domov a tak nějak celkově nepatříte do dnešní uspěchané doby stejně jako my?

Pak jste tady správně !