• 1 z 4
 

Tester parfému Boudoir No.2

 

Výrazná smyslná květinová mošusová orientální vůně pro ženy

bannery e shop Boudoir No2

Dostupnost Objednáno
25 Kč
   
Kód produktu 1152
Značka Prababička Fanynka
Kategorie Parfémy
 

bannery e shop Boudoir No2

Kdo alespoň jednou neochutnal zakázané ovoce?

Tato překrásná vůně vás přenese do víru nočního velkoměsta, do jeho zapadlých tajemných uliček, kde se pod rouškou tmy krásky dne mění v noční motýly.

Vaše smysly hned v úvodu okouzlí vonné nóty růžového pepře, který se snoubí se svěžími citrusy. Následně se voňavého žezla ujímá omamný šeřík spolu s akordy šťavnatých broskví a jemnou vůní fialek a lilií. Nádech smyslnosti vnáší do vonné kompozice orientální ambra a pačuli, aby společně rozehrály jedinečný voňavý koncert.

Smyslná květinová vůně pro ženy, které jsou sebejisté, jsou rády středem pozornosti, jsou si vědomi svých předností a nebojí se vystoupit z davu. Nechte ji rozehrát na vaší kůži nebo ve vlasech... Podtrhne váš přirozený šarm a půvab, okouzlíte své okolí a stanete se ženou, na kterou se nezapomíná.

Hodí se pro zvláštní příležitosti, na večer... Své uplatnění ale najde i při každodenním nošení, jsou dámy, které tento typ vůně milují a halí se do nich i během dne.

Složení parfému:

Hlava: růžový pepř, mandarinka, citrusy

Srdce: fialka, šeřík, broskev, heliotrop, lilie

Základ: pačuli, ambra

Typ vůně: květinová, orientální, výrazná, mošusová, chypré, ovocná

Vialka tester: 5ml

21 % vonných esencí (původ Francie), parfém.

Doporučení: Vzoreček vyzkoušejte na malém kousku kůže, nejlépe na zápěstí a nechte postupně rozvinout všechny složky vůně. Nerozhodujte se pro výběr parfému okamžitě po nanesení, ale přibližně po 10 minutách. Pamatujte, že ze vzorečku nanesete jen velmi malé množství parfému. Vůně aplikovaná přímo z flakónu má pak mnohem větší intenzitu. Můžete rovněž vyzkoušet vůni nejdříve na kousku savého papíru, přivonět si po cca 5 minutách zda se vám líbí, a teprve poté vyzkoušet parfém přímo na kůži.

Parfém uchovávejte v temnu, nevystavujte přímému slunci a vysokým teplotám. Parfém používejte dle svých potřeb, některé dámy se voní jen "lehce" jiné mají rády větší intenzitu vůně a během dne parfém aplikují několikrát.

Baleno v luxusním kartonu

Vyrobeno v EU